F.A.Q.

Zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami.
- Ile kosztuje dodanie ogłoszenia?
- Ile kosztuje wyróżnienie ogłoszenia?
- Czy muszę się rejestrować?
- Otrzymałem ofertę wymiany co dalej?
- Czy mogę składać oferty wymiany?
- Jak uzyskać weryfikację konta?


Ile kosztuje dodanie ogłoszenia?
Dodanie ogłoszenia jest darmowe! Nie musisz się ograniczać.

Ile kosztuje wyróżnienie ogłoszenia?
Koszt wyróżnienia zależny jest od jego rodzaju. Aktualnie posiadamy trzy rodzaje wyróżnień - na stronie głównej, w kategorii, oraz pogrubienie (na liście ogłoszeń). Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do przeczytania ogłoszenia "Jak wyróżnić ofertę"

Czy muszę się rejestrować?
Nie musisz się rejestrować, aby dodać ogłoszenie. Przy dodaniu pierwszego ogłoszenia, otrzymasz link potwierdzający aktywację ogłoszenia w serwisie. Na wszelki wypadek dostaniesz też dane do zalogowania się w serwisie na wypadek gdybyś chciał edytować swoje ogłoszenie.

Otrzymałem nową ofertę wymiany co dalej?
Otrzymana oferta wymiany do niczego nie zobowiązuje. To Ty decydujesz co dalej z nią zrobić. Możesz ją anulować jeśli nie jesteś zdecydowany, oznaczyć jako "w trakcie rozpatrywania" lub zaakceptować jeśli jesteś zdecydowany się wymienić.

Czy mogę składać oferty wymiany?
Oczywiście! Jedyny warunek to posiadanie przynajmniej jednego aktywnego ogłoszenia. Po prostu wybierz interesujące Cię ogłoszenie i kliknij w przycisk złóż ofertę

Jak uzyskać weryfikację konta?
Weryfikacja konta polega na porównaniu Twoich danych profilowych z danymi przesłanymi w momencie doładowania konta punktami (przelewem). Wystarczy, że przynajmniej raz doładujesz konto tą metodą i wyślesz zgłoszenie przez link Uzyskaj weryfikację konta teraz!. Odnośnik pojawia w Twoim panelu (Mój panel -> Profil -> Moje dane) się dopiero kiedy system wykryje przynajmniej jedne doładowanie konta zakończone sukcesem. Po uzyskaniu weryfikacji, jeśli zmienisz swoje dane profilowe, Weryfikacja konta zostaje zniesiona.