Konto do Goodgame Empire

Przegrałem w GGE wiele godzin i poznałem wspaniałych ludzi, ale moje zdolności pieniężne spadły i nawet prąd wymagany, żeby cokolwiek konkretnego ugrać jest za drogi, więc muszę sprzedać konto. Jest na 57 lvl, tytuł szlachecki – kniaź, zamek główny nie przenoszony, poziom VIP 5, Wszystkie królestwa odblokowane, na Wielkim Cesarstwie wszystko maksymalnie wybudowane, na ile poziom pozwala, wioska na zimie 3 kratki od zamku głównego z chlebkiem, 2 posty z podwyższeniem blisko zamku ( drewno i kamień), trzeciego zostawiłem wybór przyszłemu właścicielowi, żeby też miał rozrywkę z podboju. Ponad 21000 rubinków, dodatkowo piekarnia na 4 poziomie na głównym i na 2 na poście, zamkowe ogrody wszędzie. Jest na głównym wdzięczność Leopolda z Berimondu i parę pomników z ,,Przygody”. Wszyscy dowódcy i kasztelani ponazywani względem ich ukierunkowania, np. NPC – specjalne artefakty na NPC, Obcy Władcy – specjalne artefakty na Obcych Władców itp. , wiele Unikatowych i legendarnych artefaktów poulepszanych u technika. 330 losów na loterię, 41 000 punktów potęgi, sojusz jeden z lepszych na mapie, w koalicji AU&DI - !!Banici!!. Dobre kontakty z członkami sojuszu. Pełno jednostek ofensywnych i defensywnych, ale nigdzie wojo nie umiera, jest na akurat. Konto rozwinięte, jednak dające jeszcze atrakcję z budowy i zdobywania większych poziomów, rozwijania się.
Mam jeszcze dodatkowo rozwinięte konto bez postów na 60 lvl, 3 kratki od poprzedniego konta głównego zamku też w gratisie dla kupującego. Na nim 20 00 rubinków, pełno surowców. Na obu kontach pełno pomijających klepsydr.
W zamian mam prośbę, gdyż robię to przede wszystkim ze względu na to, że nie chcę zmarnować efektów mojej pracy, ale czas teraz poświęcam dziewczynie, z którą rocznica już za nami i chcę na urodziny Jej sprawić prezent, którym byłoby zdjęcie nasze wspólne zrobione ze słów ważnych dla nas(wymiary 40cm na 60cm – nie zaczynam od największych, bo nie chcę się targować, po prostu taki jest najlepszy rozmiar).
Tutaj jest link, to 180 zł, gdy ktoś miał jakieś pytania, to proszę pisać, a link to prezentu jest poniżej. Kupując zapłaciło by się przelewem za ten prezent, on by poszedł do mnie i bym podesłał wtedy hasło to konta, a na dowód można zrobić screen tego posta.
Bardzo mi zależy, bo to nie jest w moim interesie, a dla Mojej Dziewczyny.
e-mail: filippawlowski01@wp.pl
https://mygiftdna.pl/Stylowy-Portret/Grunge

Sprzedam za:

180,00 zł

Interesuje mnie zamiana na...:

Opisany prezent wyżej

Ogłoszenie wygasa za:   1 dzień 19 g. 54 min.
Dodane:   23 stycznia 2017
Osoba kontaktowa Lokalizacja ogłoszenia: Kazanie 3 woj. kujawsko-pomorskie
Złożone oferty (0): Zaproponuj wymianę
To ogłoszenie aktualnie nie posiada ofert wymiany.
Oferty podobne w kategorii Gry PC:
zgłoś naruszenie zasad     nr ogłoszenia: 1677     wyświetleń: 2409